Aster krzaczasty Island Tonga

12.90

Zdjęcie oferowanej sadzonki

 Doniczka 1L

- +

Zabezpieczenie przed uszkodzeniem w podróży

Wysyłka kurierska 3-7 dni roboczych

Dostawa już od 16,90 zł. Sprawdź

Ukorzenione rośliny w doniczkach

Opis

Aster Island Tonga – Opis

Aster krzaczasty Island Tonga różowo – nowa zwarta odmiana o kompaktowym krępym nawyku wzrostu. Fioletowe kwiaty z żółtymi środkami wyrastające nad pionowymi zielonymi liśćmi są prawdziwym magnesem dla owadów zapylających.

Karłowaty zwyczaj wzrostu odmiany Island Tonga sprawia, że jest to idealna roślina do obsadzenia krawędzi rabat lub do pojemników na tarasach i patio. Niewymagający i łatwy w uprawie, wymaga niewielkiej konserwacji przez cały rok.

Stanowisko

Słoneczne i półcieniste

Gleba

Przepuszczalna

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aster krzaczasty Island Tonga”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź

Inni kupili również