Zamówienia będą wysyłane od 15 marca!

Prosto w Twoje ręce...

Jak pakujemy rośliny, które wysyłamy na całą Polskę?

Wszystkie wysyłane rośliny uprawiamy w naszej szkółce, która jest zarejestrowana w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Do pakowania paczek podchodzimy w ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Zależy nam, aby rośliny bezpiecznie przetrwały wysyłkę i dotarły do Ciebie w jak najlepszym stanie.

Paczki wysyłamy od poniedziałku do środy. Rośliny są odpowiednio zabezpieczone i bardzo dobrze znoszą transport. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym pakowaniu roślin.

Wysyłki realizujemy firmą kurierską DPD. Koszt wysyłki 16,90. Przesyłki pobraniowe + 5zł.

Przy bardzo dużych zamówieniach paletowych koszt wysyłki naliczany jest indywidualnie i wtedy kontaktujemy się z klientem. Czas realizacji zamówień wynosi od 1 do 7 dni roboczych. W przypadku dużej ilości zamówień czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Nasz sklep ogrodniczy online nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową!

Co robimy, aby zagwarantować najwyższą jakość sadzonek i bezpieczną wysyłkę?

Wszystkie rośliny przed wysyłką dokładnie oglądamy i wybieramy te najdorodniejsze. Przed spakowaniem są również podlewane, aby jak najlepiej zniosły podróż.
Doniczki zabezpieczamy taśmą tak, aby zapobiec wysypywaniu się ziemi.
Do doniczek z roślinami umieszczamy paliki, które mają za zadanie zabezpieczyć przez zgnieceniem, jeśli karton zostanie ściśnięty.
Odpowiednio zabezpieczone rośliny umieszczamy w kartonie w ten sposób, aby zminimalizować ryzyko ich przesuwania się w czasie transportu.