Poznajmy się

Nasza przygoda z roślinami

Rośliny od zawsze były moją pasją. Moim zdaniem są magiczne i wyjątkowe. To przede wszystkim żywe stworzenia, które czują, widzą, słyszą i komunikują się między sobą. Wyczuwają w jakim jesteśmy nastroju i potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie. Rośliny wpływają na nas kojąco i sprawiają, że się wyciszamy, relaksujemy i uspokajamy.

sklep ogrodniczy online

Z miłości do roślin

Każdą roślinę otaczamy fachową opieką od samego początku, dzięki czemu nasz sadzonki są silne, szybko przyjmują się i rozrastają w ogrodach naszych Klientów. Właśnie dlatego, że jesteśmy niewielkim gospodarstwem rodzinnym możemy podejść indywidualnie do każdego gatunku, zwracając szczególną uwagę na jakość każdej naszej sadzonki.

Wysyłka

Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, aby dotarły przed weekendem i spędziły jak najkrótszy czas w transporcie.

Bezpieczna dostawa

99% naszych paczek dociera już na drugi dzień po wysyłce!

Sadzonki

Nasze sadzonki są uprawiane w doniczkach, dzięki czemu masz gwarancję 100% przyjęcia roślin.

Paszport

Rośliny posiadają paszport, kupujesz z bezpiecznego miejsca

Od wielu lat prowadzę na portalu społecznościowym Facebook grupę dla miłośników ogrodnictwa – Stworzyć Ogród Marzeń. Tam z ogromną przyjemnością dzielę się wiedzą i służę pomocą każdemu, kto o nią poprosi. I w taki sam sposób traktuję moich klientów – wszyscy otrzymują ode mnie wsparcie oraz profesjonalne porady. To właśnie ludzie najbardziej motywują mnie do pracy, dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że doskonały kontakt z klientem to jeden z wyróżników naszej firmy. Kolejnym jest wysoka jakość roślin. Znalezienie pięknych sadzonek było kiedyś jedną z moich największych bolączek, dlatego chciałam wnieść na rynek nową jakość. Dziś mogę powiedzieć, że mi się udało.

Jeśli więc szukasz ciekawych roślin do posadzenia w ogrodzie, na balkonie lub tarasie i marzysz o tym, aby Twój zielony zakątek nabrał charakteru i wyrazu – zapraszam do zakupu naszych wyjątkowych sadzonek, które przy odrobinie miłości rozkwitną gamą bogatych kolorów, barw i zapachów.